Pořídit si novou nemovitost bez ohledu na její typ není vůbec jednoduché. A snaha bankovních odborníků urvat si dalšího klienta a s ním i provizi celý proces ještě více komplikuje. Existují věty, na které si musíte dát pozor a ideálně je ignorovat. Nezapomínejte, že jde o vaše peníze, váš domov a vaše rozhodnutí. Nenechte se lehce ovlivnit a rozhodně nepodepisujte hned první smlouvu.
konzultace hypoteční smlouvy

1. Jen naše společnost je ta nejlepší

Tohle je klasika. Poradce často mluví jen o svém zaměstnavateli bez porovnání s dalšími. Pokud ale konkrétně neví, v čem jsou právě oni tak výjimeční a lepší než jiní, je to podezřelé. Trvejte proto na analýze nabídky z celého trhu, abyste se mohli dobře rozhodnout. Nenechte si umluvit do nabídky, která je nejvýhodnější pro toho, kdo z ní bude mít nejvyšší provizi.

Nebankovní hypotéka americká-nebankovní-hypotéka.cz je jednou z možností, na které byste neměli zapomenout. I nebankovní půjčky mohou být výhodné a přináší mnoho benefitů. Dobu splácení si můžete stanovit až na 30 let a jsou velmi tolerantní v oblasti příjmů, ale také záznamů v registru dlužníků. S americkou hypotékou https://ekonom.ihned.cz/c1-65701030-jak-se-zbavit-hypoteky si navíc můžete vzít úvěr prakticky na cokoli.

2. Životní pojistka jako podmínka

Životní pojištění je doplňkovým produktem úvěru na nemovitost. Téměř nikdy se nejedná o podmínku. Odborník vám to ale samozřejmě řekne, proto to pro něj znamená další zisk a další uzavřenou smlouvu. Faktem ale zůstává, že právě pojistka se může hodně prodražit a místo příjemné splátky budete platit spoustu peněz navíc, často úplně zbytečně.
schůzka s klientem

3. Nejlevnější úrok na trhu

Jak si zajistit nejlevnější úrok na trhu není jednoduché. Banky se tímto předhánějí a v dnešní době nechtějí banky snižovat úroky. Proto Vám nezbude nic jiného než hledat banku, která má úroky přijatelné a Vám to nezasáhne rodinný rozpočet. Sami se musíte rozhodnout, jestli to opravdu za to stojí.