Jakákoliv pracovní pozice ve firmě má své důležité postavení. Když jen jedna z nich selže, firma se může dostat do nepříjemných potíží! Vezměte si třeba práci skladníka. Umíte si představit, že by neměl přehled o zásobách, o expedici produktů, o jejich příjmu? To by se celá firma snad i položila. Pokud není na této pracovní pozici spolehlivý člověk a nemá k ruce stejně tak spolehlivý software , potom by vznikl zmatek nevídaných rozměrů!
regály ve skladu

Jak máte skladové prostory zajištěny Vy?

· Funguje systém, který máte nastavený ve svých skladových prostorách?

· Ještě nikdy jste se nedostali do prekérní situace, že v reálu bylo něco jinak, než na papíře?

· Není na skladového technika kladen vyšší nárok?

· Má všechno potřebné k výkonu své práce?

· Nechtěli byste mu zjednodušit jeho práci s bonusem, ze kterého bude mít prospěch celá firma?

Jak by se Vám líbilo mít přehled v jakoukoliv denní, či noční hodinu o svých skladových zásobách? A to bez nějakého zvlášť velkého přičinění! Jenom byste klikli na mobilní sběr dat Vašich skladových prostor. Rázem byste měli přehled o tom, jakým směrem se má vydat Vaše výroba! Už žádné provizorní excelové tabulky. Nebo snad ještě tužka a papír? No, to snad ne.
načítání na pc

Skladník by se naučil jen nový SW.

Jestliže je Váš skladník tak šikovný a spolehlivý a dokáže se v na první pohled nepřehledném uspořádání skladu dokonale orientovat, potom pro něj nebude problém naučit se s kvalitním softwarem, který mu jednou provždy usnadní práci. A Vám také. Protože bez jeho nutné přítomnosti zjistíte stav skladu i Vy. A co teprve strašák konce kalendářního roku: inventura! I ta může proběhnout hladce a přehledně!

Tak jak? Jdete do toho? Jak by ne, viďte? Vždyť chcete pro Vaši firmu jen to nejlepší! Rozumné rozhodnutí.