Rolety i žaluzie používáme jako vnitřní stínění k oknům a dveřím například na terasu nebo balkon. Některé druhy vybíráme podle estetického cítění. S látkovými druhy totiž skvěle dotvoříte atmosféru místnosti i celého domova, vyrábí se v různých barvách, a proto se skvěle doplňují s dalšími výrobky v místnosti. Naproti tomu žaluzie mají zase praktické využití. Snadno se oba dva druhy ovládají. Skloubením látkového druhu s formou žaluzií je inovativní metoda, jak dopřát svému domovu moderní stínění, elegantní a zároveň praktické díky využití metody žaluzií.

peřina, klávesnice kaf

Rolety jsou vhodné na den i noc. Jedná se o českou výrobu a samozřejmě také českou značku. Mohou se vyrábět na míru. Montují se na okna, zdi nebo formou kazety. Je možná také hliníková kazeta s lištami. A jaké mají vlastnosti? To si sdělíme zábavnější formou, pomocí rýmů!

Rolety den a noc, vás zkrátka potěší moc.

Užitečné jsou a praktické, taky hezké a sympatické. Elegantní vzhled, to se vidí hned! Na první pohled upoutají pozornost, najdete v nich prostě jedinečnou osobnost. Líbivé a vzhledné jsou, jako byste chodili ranní rosou. Jak peříčko jsou lehounké, taky krásně hebounké. Různé tvary, barvy, kombinace, na Oskara by si zasloužily nominace. Dlouhé, krátké, vyberte si podle gusta, roleta totiž může být tenká i tlustá. Rolety na den a noc toho prostě v sobě kombinují hrozně moc.

moderní dům

Látkový vzhled dodává místnosti eleganci, jako by tento druh připomínal renesanci. Na druhou stranu jsou velice praktické, ladné, svěží až jakoby magické. Skládají se ze dvou pruhů látky, překrývat a měnit se dají tyhle plátky. Na noc dokážou vytvořit úplnou tmu, což prospívá našemu životnímu biorytmu. Naopak ve dne poskytnou lehké stínění, váš domov s nimi bude v naprostém souznění. Úplně vytáhnout se také dají, to proto, že spoustu možností mají. Ovládání pomocí chytrého telefonu, řetízkem či elektricky, to vše jde ladně, snadně a esteticky. Takže proč si vybrat právě tento typ? Protože to není žádný stereotyp! Nové, vkusné, elegantní, tak svou šanci nepromarni!