Je až neuvěřitelné, jak můžete změnit vnitřní prostory budov jen vhodným výběrem nových svítidel. Z bohaté nabídky našich kamenných i internetových obchodů si určitě vybere každý. Pokud hledáte něco praktického, jednoduchého a neotřelého, pak jsou tou správnou volbou podhledová svítidla https://www.lightpark.cz/podhledova-svitidla/.

Mezi jejích výborné užitné znalosti patří bezesporu originální vzhled, profesionální provedení a vysoká kvalita použitého materiálu.

Tato svítidla mají mimořádně jednoduchou instalaci především do sádrokartonových a rastrových stropů, kterou bez velkých obtíží zvládne každý zručný řemeslník.
Efektně osvětlená koupelna

Podhledová svítidla najdou uplatnění především ve stropech skladových a výrobních hal s prostorově náročným výrobním zařízením a velkou skladovací plochou a ve vnitřních koridorech určených pro objemnou přepravu výrobků a materiálů. Jejich plochý praktický design byl navržen tak, aby zabírala minimum prostoru.

Díky snadné údržbě je lze použít i tam, kde je kladený velký důraz na čistotu prostředí a také jsou vhodným řešením pro osvětlení těžce dostupných míst.

Nezanedbatelná je nízká energetická náročnost produktu, která je přizpůsobená současnému světovému trendu úspory elektrické energie.
Podhledová světla v obchodním centru

Pro všechny uvedené vlastnosti jsou také moderním prvkem bytů naší mladé generace, která hledá způsob, jak se odlišit od svého okolí i stylem bydlení. Kromě stropů se dají instalovat i do různých bočních dekorativních panelů. Dobře můžou posloužit na osvětlení malé šatny nebo komory na potraviny, kde není nikdy dost místa. Pro ještě větší originalitu a atraktivnost je možné je kombinovat i s jinými druhy úsporného osvětlení například s tolik oblíbenými bodovkami, které lze nastavit na osvícení jen určité malé části interiéru. Mají velice dobré uplatnění v podtržení stylu bytů budovaných ve starých továrnách (loftové byty, lofty), které se od 60. let, kdy se začaly objevovat jako provizorní bydlení zejména v USA, rozšířily i do Evropy a přetransformovaly se na bydlení pro svobodomyslné mladé lidi, kteří nechtějí žít, a hlavně bydlet standartním způsobem.