Je spousta lidí, kteří mají auto nebo motorku a danou věc berou opravdu jako hračku. Aby se nemuseli bát o to, že se s jejich hračkou něco stane, mnohdy se rozhodnou zakoupit si ještě jedno auto nebo motorku, se kterou budou jezdit pravidelně a se svou hračkou budou jezdit jen ve výjimečných případech a to proto, aby jim co nejdéle daná věc vydržela a nedošlo na dané věci k žádnému poškození. Někteří lidé to tak opravdu mají a to nejen ti, kteří jsou bohatí, ale i lidé, kteří se rozhodli udělat si radost autem nějaké drahé značky a aby nemuseli řešit problémy v případě, že by došlo k nějaké bouračce, protože jsou náhradní díly na dané auto drahé, tak si koupí ještě jedno auto, které nebylo příliš drahé a na které není problém sehnat náhradní díly za dobré peníze a tímto autem jezdí pravidelněji než tím, které nebylo za levné peníze.

hezká motorka

Mnozí něco takového nedělají jen u aut, ale také u motorek. Také mají drahou motorku schovanou a vyjedou na ní jen jednou za čas, protože mají ještě jednu, které když se něco stane, nebude to tolik bolet, jako by to bolelo v případě poškození dražší motorky.

Najde se jistě mnoho těch, kteří se budou ptát, proč si člověk rovnou nezakoupil něco, co bude střední cestou a nejezdí v daném voze pravidelně. Na něco takového vám člověk, který něco takového nevlastní, odpověď nedá, protože sám neví, co daného člověka k něčemu takovému vedlo.

Zeptat se můžete jedině toho, kdo něco takového takhle udělal, ale je možné, že se nedozvíte žádný normální důvod, proč to člověk udělal tak, jak to udělal.

klobouk z auta

Lidé se jsou schopni rozhodnout pro různé věci a to včetně něčeho takového. Mnoho lidí něco takového nepochopí, ale musíme to brát tak, že každý se může rozhodnout tak, jak se mu to zdá správné.

Každý člověk je jiný a každý dané věci prožívá jinak a to včetně zakoupení dalšího auta nebo motorky, které se budou využívat pravidelně na rozdíl od těch, které jsou dražší a které stojí za to využít jen na zvláštní příležitosti.