Možná jste i vy v zaměstnání narazili na vyplácení části mzdy formou odměn. Je jistě příjemné, dostat čas od času od zaměstnavatele část peněz v hotovosti a bez povinnosti zdanění. Takovou zkušenost má celá řada zaměstnanců. Problém ale nastává ve chvíli, kdy chcete žádat o úvěr a příjmy, které můžete doložit, jsou mnohem nižší než vaše skutečné. V takové situaci je třeba hledat poskytovatele, který nemá tak přísná pravidla pro posuzování schopnosti splácet, označované jako bonita klienta.
poznámka na papíře.jpg

Nebankovní americká hypotéka je zajímavý úvěr, který mohou využít i klienti se záznamem v registru dlužníků. A že je snadné se do registru dlužníků dostat a často ani nevíte o vašich záznamech není třeba zdůrazňovat. Mnoho klientů například využívá kontokorentní úvěr ke svému účtu. Dokážete si přesně spočítat, jaké budete platit na konci měsíce úroky? Jistě ne. A tak je třicátého, vy máte na kontokorentním účtu ještě část peněz a najednou prvního zjistíte, že jste daný limit přečerpali. Započítaly se vám úroky z úvěru. Na ty jste na účtu neměli dostatek prostředků. Zaplatíte drobnou pokutu a zanedlouho na účet převedete potřebnou částku. A už je záznam v registru dlužníků na světě. Ano, to bývá skutečně velmi častý případ. Se záznamem v registru dlužníků na úvěr v bance opravdu nedosáhnete, je třeba obrátit se se žádostí jinam.
ruka s mobilem.jpg
Zkuste to s našimi specialisty
Jsme společnost s mnohaletou zkušeností v oboru poskytování půjček a naši specialisté vám vypracují nabídku financování na míru vašim potřebám. Získáte podobné podmínky jako při žádosti o úvěr v bance. Lišit se však budou v možnosti flexibilního splácení. Úvěr od nás můžete kdykoliv doplatit dříve v plné výši! A pokud využijete možnost zasílání mimořádných splátek, budete platit nižší úroky. Vždy jen ze skutečné aktuální výše vašeho dluhu!