Mít dobrý nápad nebo chcete-li podnikatelský záměr a zmapovanou síť dodavatelů i odběratelů nestačí. Při začátku podnikání potřebujete také finanční hotovost. Není možné abyste čekali a snažili se našetřit dostatečnou částku a začít teprve, až ji budete mít k dispozici. Během té doby byste přišli o celou řadu lukrativních zakázek a možností, jak získat zajímavý výdělek. Mnohem lepší je, půjčit si požadovaný obnos, s podnikáním začít hned a postupně splácet úvěr. Čím více se vám bude dařit, tím rychleji peníze splatíte. Hypotéka bez doložení příjmu je výborný způsob, jak získat potřebnou částku pro své podnikání.
ruka s perem.jpg
Proč je hypotéka bez doložení příjmu tak výhodná? Protože získáte peníze rychle, za výhodný úrok a bez složitého papírování. Ale líbit se vám bude především způsob splácení. Úvěr se chová podobně jako kontokorent na vašem bankovním účtu. Úroky platíte jen z takové částky, kterou skutečně aktuálně dlužíte. Můžete tak splácet podle svých možností. Některý měsíc větší částku a jiný měsíc menší částku. Dokonce není sebemenším problémem, pokud se rozhodnete zbývající část půjčky umořit najednou. Za předčasné splacení vám nebudou účtovány žádné další poplatky.

Nejste si jisti, jak rychle budete moci půjčku splatit? Pak zvolte dlouhou dobu splácení. Ta vám zajistí nízkou výši měsíční splátky. Jelikož můžete kdykoliv zaplatit dříve nebo zasílat mimořádné splátky, není dlouhá doba splatnosti žádnou překážkou. Půjčku můžete rozložit dokonce až na čtyřicet let. Při tak dlouhé lhůtě splatnosti není měsíční výše splátky nijak závratná a nebude zatěžovat váš rozpočet.
držet telefon.jpg
Nemusíte se pro půjčku rozhodnout ihned. Je však dobré mít k dispozici všechny potřebné informace. Stačí vyplnit kontaktní formulář a nechat si zpracovat nezávaznou kalkulaci. Přesně se dozvíte, jaké máte možnosti a jak by vypadala nabídka úvěru právě pro vás.