Kde jinde by si měly děti odpočinout a nabrat síly, než na dětském letní táboře s bojovkami, diskotékou, táborákem a hlavně v kolektivu stejně nadšených dětí, které se už nemohly dočkat společnosti svých kamarádů.

Nejen dospěláci, ale hlavně děti to měli v době pandemie velmi těžké a složité. Byly rázem odstřižené od svých spolužáků a kamarádů, se kterými se nemohly stýkat. Ze dne na den přestaly docházet do školských zařízení a usedat do školních lavic. Zpočátku byla většina, přiznejme si to, ráda a dítka se těšila z nově nabytých prázdnin, ale jak šel čas a pandemie neustupovala, dětem se začalo, až to bylo k neuvěření, po škole dokonce i stýskat.

radující se děti

A co teprve rodiče! Kteří museli najednou také den ze dne nahradit IT specialistu a zařizovat dětem počítače, notebooky a připojení z domova a hlavně dohlížet na školní e-výuku. Učit se s dětmi, vysvětlovat látku, zkoušet je a hlavně nepozbýt trpělivosti. A sami víte, že jste to měli leckdy velmi velmi složité a výbuchy nespokojenosti vládly dětskými pokojíčky, obzvláště, pokud máte více děti a zároveň školáků.

děti odpočívadlo

Naštěstí už je tato doba pryč, zdá se, tak si všichni teď vzájemně od sebe oddychněte. Ačkoliv se to zdá možná přitažené za vlasy, jak si může rodič od svého miláčka oddychnout, ale vy dobře víte, o čem je řeč. Své děti milujete a rozkrájeli byste se pro ně, ale také potřebujete vydechnout a odpočinout si. A vaše děti naopak zase potřebuji do sebe dostat energii ze zážitku a znovuobjevování kamarádství. A to mohou zažít na našem dětském letním táboru Tabory, který se nachází v úžasné prostředí přímo v lůnu panenské přírody Brd.

Táborový pobyt vaše dítě prožije na louce, v lese, na rybníku, v bazénu i na houpačce a v případě deště pod krytou terasou, kde hrajeme deskové hry, zpíváme při kytaře a prodýcháváme plíce, ozdravujeme tělo a vztahy.