Přišli jste domů pozdě nebo v podnapilém stavu a vaše žena je na vás zase naštvaná? Zapomněli jste zase na narozeniny své matky? Vaše dcera měla důležité vystoupení ve škole a vy jste nepřišli? Přinášíme vám pár opravdu zaručených způsobu, jakými si udobříte každou ženu, v každém věku ať jste udělali zkrátka cokoliv! Nevěříte? Čtěte dál!

První věcí, díky které si získáte na svou stranu každou ženu, jsou šperky. Na světě totiž není žena, které by nějaké zlaté náušnice, nebo prstýnek s pěkným blyštivým kamenem neobměkčil srdce. Obzvlášť pokud si uděláte čas a začnete hledat na internetu, naleznete opravdu krásné designové šperky. Povětšinou se jedná o ruční výrobu. Takový šperk bude naprosto originální a vaše žena bude jedinou na světě, která se jim bude moci pyšnit. No nezní to prostě nádherně? Obzvláště pokud dáte vaší milované i certifikát jedinečnosti, věřte, že je zažehnána každá krize!

designové šperky

Dalším způsobem, jak si obměkčit každé ženské srdce, jsou květiny. V zásadě je jedno, pokud koupíte rostlou květinu, nebo obrovský puget. Záleží především na tom, jaký druh květin má vaše milá ráda. Pokud tedy přesně nevíte, raději si to zjistěte. Některé ženy mají rády růže a lilie. Jiné naopak rostlé květiny a pugety jim připadají jen jako zbytečné vyhazování peněz. Ovšem pokud si chcete být opravdu jistí, že vaše omluva zabere, určitě do květiny vložte nějaký milý vzkaz. Text vzkazu piště hlavně od srdce – žádné kýčovité fráze.

kytice ve váze

Poslední možností, která zabere zkrátka vždy je romantická večeře. Která žena by se nerada nastrojila a vyjela do luxusní restaurace? Ideálně objednejte nějaké dobré jídlo a pití. Celý zážitek navíc ještě umocníte tím, že ženě dáte právě nějakou tu květinu nebo originální šperk. Zkrátka, pod takovým nátlakem roztaje i srdce ledové královny – ať už jste udělali cokoliv.