My ženy řešíme dost často otázku života a smrti a to – jaké kalhotky nosit? Každá máme jiný vkus, jinou postavu, jiné přednosti a jiného manžela. Na začátek je ale nutno říci, že každý člověk je naprosto originální a je proto nemožné stoprocentně poradit, jaké kalhotky jsou pro danou ženu ty pravé, navíc osobní setkání je v tomto případě nejpřijatelnější, proto bude nejlepší nápad, když navštívíte správného prodejce spodního prádla a poraďte se s odborníkem. Ovšem každá žena nejlépe ví, co jí sedí a co ne. Je ale důležité také zkoušet nové věci a to, co vám sedělo doposud vám nutně nemusí sedět v příštích letech, a navíc to nemusí být nutně to jediné, co vám sedí. Nakonec zjistíte, že máte třeba úplně jiný vkus a je vám pohodlné úplně něco jiného. Jaké máme teda druhy kalhotek? Mezi základní typy patří:

klasické kalhotky

Klasické

Jako první typ jsou kalhotky klasické. Jsou to ty kalhotky, které všichni známe. Nemají nijak speciální tvar a jsou naprosto obyčejné. Takových kalhotek najdeme na trhu asi nejvíce, protože nejvíce lidem sedí. Pokud sáhnete po nich, nic nezkazíte.

Brazilky

Ty bývají, pokud se na ně podíváme ještě ne na postavě, hranatého tvaru a jsou trochu více vykrojené než klasické kalhotky. Nejsou úplně zakrývající, tak jak ty klasické, proto si je také dost žen vybírá.

brazilské kalhotky

Tanga

Tanga jsou ještě více vykrojené než brazilské kalhotky, a to nejvíce v zadní části kalhotek, mnohdy bývají vykrojené až tak, že v oblasti zadní části zůstává pouze velmi tenký pruh látky. Tyto kalhotky nosí velmi často ženy, které se chtějí cítit sexy, ovšem není to podmínkou. Tanga vypadají velmi dobře a nikde netlačí.

S vysokým pasem

Takzvané babiččiny kalhotky. Dost žen nosí tyto kalhotky z jediného prostého důvodu – zakrývají nedostatky v oblasti bříška, mnohdy bývají tyto kalhotky také stahovací, tudíž se používají pod šaty nebo celkově pod outfit, kde potřebujeme mít stáhnuté bříško.