Taky máte rádi ten moment, kdy se vrátíte po náročném dni domů, pohodlně se usadíte a jen necháváte myšlenky volně plynout? Tuto chvíli si každý musí pořádně prožít, aby se potom zase cítil odpočatý a svěží pro další úkoly, které ho ještě doma čekají. Jenže pro správnou relaxaci je nutný osobní prostor, kde se každý může příjemně natáhnout a uvolnit znavené tělo. Pro někoho toto místo je v posteli, pro jiného na sedačce. Velkou pomocí ale může být také sedací pytel. Sedací pytle jsou totiž vyrobeny jako vaky naplněné polystyrenovými kuličkami, které se naprosto dokonale přizpůsobí Vašemu tělu, ale zároveň mu dodají nezbytnou podporu.

sedací pytel

Kuličky jsou uzavřeny v trojitém obalu, takže nemusíte mít strach, že by se pytel protrhl a náplň se tak vysypala. Po letech využívání můžete mít dojem, že objem pytle se zmenšil, což je dáno zmenšením objemu kuliček. V takovém případě jednoduše dokoupíte náhradní náplň a kuličky dosypete do požadované velikosti.

sedací vak

Pokud právě něco podobného pro svůj odpočinek hledáte nebo jen chcete rozšířit svou sbírku sedacích pytlů, na stránkách Beanbag naleznete širokou nabídku. Pytle zde mají různé tvary, přičemž každý ještě můžete vytvarovat tak, že množství poloh, jak se do něj usadit, je vlastně neomezené. Co se týče barev, najdete zde pytle jednobarevné i s pestrými barvami, takže si jej můžete vybrat přesně tak, aby se Vám hodil do místnosti. Pokud se Vám již omrzel pohled na starý pytel, seženete zde také nové potahy, a starý výrobek jednoduše převléknete do nového „kabátku“. Jeho údržba je velmi jednoduchá. Pokud se pytel zašpiní, potah očistíte navlhčenou houbičkou v mýdlové vodě. Stejně jako Vy, užijí si s pytlem plno zábavy i Vaše děti. Pytle jsou odolné vůči dětským hrám, a navíc jsou v takovém designu, který děti na první pohled zaujme. Už jen stačí podívat se na webové stránky a vybrat si.