Jak už jistě všichni dobře víte, s pořízením bazénu si pořizujete nejen zábavu, ale také starost. Je nutné o celé bazénové zařízení dobře pečovat a udržovat bazénovou vodu ve vysoké kvalitě vhodné ke koupání. A právě proto je důležité pravidelně provádět kontrolu bazénové vody za pomocí kvalitních testeru, který Vám ukáže jak hodnoty PH vody, které jsou důležité pro správné fungování přípravků, tak také jestli je bazénová voda dostatečně chlorovaná.
Pokud při pravidelné kontrole bazénové vody zjistíte právě nedostatek dezinfekčního prostředku, je nutné přistoupit k velmi rychlému ošetření bazénové vody za pomocí přípravku Chlor šok, který účinkuje téměř okamžitě a který je přímo určen k rychlému navýšení koncentrace aktivního chloru. K jeho dokonalému rozšíření do celého obsahu Vašeho bazénového zařízení postačí zapnutí filtrace, která Vám v tom pomůže.girl
Přípravek bazénové chemie Chlor šok je skvělým pomocníkem určeným k rychlému, ale také dlouhodobému účinku a je možné jej použít jak v těchto krizových situacích, tak také jako prevenci. Jde o granulovaný přípravek, který má výrazně delší dobu rozkladu, a proto působí dlouhodoběji. Nesmíte však zapomenout nejdříve granule rozpustit v troše vody v kbelíku než jej přidáte do bazénového zařízení.
V naší široké nabídce přípravků bazénové chemie naleznete Chlor šok ve vysoké kvalitě od světově proslulého výrobce a to hned v několika různě velkých baleních za velmi příznivých cenových podmínek. Kromě tohoto skvělého pomocníka najdete u nás všechny potřebné přípravky bazénové chemie, od tablet přes vyrovnávače PH až po algicidy proti řasám a spoustu dalších potřebných přípravků, které využijete při péči o Váš bazén.
Také Vám nabízíme široký výběr bazénového příslušenství, kde můžete najít plováky, dávkovače tablet, bazénové vysavače, hadice a spoustu dalších náhradních dílů k Vašim bazénům.dno