Jsou lidé, kteří opravdu za svůj životní styl považují práci. Někteří lidé jsou svou prací natolik pohlceni, že skutečně nedělají nic jiného než to, že jsou neustále v práci. Neznají to, že by přišli domů z práce v tolik hodin v kolik je to běžné a šli si někam sednout s kamarády, což mnoho lidí jednou za čas potřebuje. Jsou lidé, kteří v práci opravdu nejsou podle toho, jak je uvedeno ve smlouvě, ale daleko více. Jsou schopni mít každý den i několik hodin přesčasů, které pochopitelně proplácí jen velmi málo firem.

Někteří lidé jsou skutečně schopni přijít do práce na 5 ráno a odcházet klidně i v 10 hodin večer. Je jasné, že něco takového rozhodně není zdravé a to zejména, pokud je vaše zaměstnání sedavé a vy se díváte celou pracovní dobu jen do monitoru. Mnoho lidí si neuvědomuje, jak se tím člověku může zkazit zrak. Opravdu může a rozhodně ne málo.

lidé v práci

To, že jste si za svůj životní styl vybrali práci ještě neznamená, že dané práci musíte věnovat všechen váš čas. Je pochopitelné, když si člověk odpracuje osm hodin a jde domů, pokud má tedy práci v kanceláři, která obvykle osmi hodinová bývá.

Člověk opravdu nemusí žít prací natolik, že nebude mít na nic čas. Myslete na to, že je potřeba taky někdy žít a ne neustále muset vydělávat. Je pochopitelné, že se chce mít člověk například lépe, ale opravdu to nemusí zajít tak daleko, že budete stále jen v práci a nikdo, kromě vašich spolupracovníků, vás neuvidí, protože na dané lidi nebudete mít čas.

pracující lidé

Jsou dokonce lidé, kteří jsou ochotni chodit do práce i o víkendu. Pokud máte mít ale o víkendu volno, měli byste si jej udělat, protože takový odpočinek rozhodně bude a je potřeba.

Člověk by skutečně neměl žít jen prací, protože to na vás bude mít velmi negativní vliv. Mnoho lidí si ani něco takového neuvědomuje, ale opravdu je to tak.

Nenechejte práci, aby pro vás byla životním stylem.