Lidé se snaží jíst zdravě, veškeré pochoutky dávají stranou. Hněvají se na sebe při každém zhřešení maličkého kousku čokolády. A otázka zní, proč?

Není důvod se obávat že vaše váha půjde nahoru, kvůli malému kousku.

Celý den se stravujete zdravě a jakmile nastane večer, zajdete si do ledničky a sníte všechno co vidíte. Řekněte si v hlavě ,, Zítra budu jíst jen saláty, tím to vyrovnám „. Tenhle rituál opakujete každý den a nechápete, jakto že stále přibírám?

Chce to rovnováhu v jídle. Dejte si kousek čokolády, ale snězte také přes den něco zdravého a výživného. Nové návyky se těžce učí, ale zkuste být trpěliví. Jednou se to vyplatí. Tady máte pár rad, po kterých se budete cítit fajn. 

tea-g81cadfb12_640

VSTÁVÁNÍ RÁNO

Doporučuji vstávat dříve, ať na všechno máte čas a nestresujete se hned po ránu. Dejte si ledovou sprchu, která vás nabudí.

VYVÁŽENÁ STRAVA

Jezte pravidelně, nejlépe 5x denně. Dejte si v klidu kousek čokolády. Hlavní je, dorovnat stravu například jablkem. Ať to máte v rovnováze. Důležitý je také pitný režim. Zaměřte se také na snídani, většina lidí ani nesnídá, což je zásadní chyba. Snídaně je základ dne. 

RELAXACE

Zacvičite si jógu, zapalte si vonnou tyčinku a relaxujte. Odpočinek je také důležitý.

POHYB

Vyjděte ven na čerstvý vzduch. Zkuste si stáhnout aplikaci v telefonu na počítání kroků a dejte si cíl alespoň 5000 kroků denně.

girl-g5783789c4_640

CHVILKA PRO SEBE

Dejte si pleťovou masku, starejte se o sebe. Kupte si nové oblečení, ať se cítíte dobře. Udělejte si něčím radost. 

POZITIVNÍ MYŠLENÍ

Zkuste se zaměřit na své myšlenky, myslete více pozitivně. Když nastane nějaká špatná situace, zkuste to zlé obrátit v dobré. Například : Ujela vám tramvajka, ve které bylo plno lidí. Za chvilku prijela další, kde je pro vás volné místo. 

KOMUNIKACE

Je důležité mít v životě někoho, s kým proberte všechny svoje problémy a úspěchy. Nebuďte sami. Zkuste zavolat starým přátelům, a pozvěte je například do kavárny.