Jak jste na tom vy a sport? Myslím si, že každý člověk by měl dělat nějaký sport nebo sportovní aktivitu. Samozřejmě, že vás tady do ničeho nenutím. Každý člověk je jiný, a ne každý člověk má rád sport anebo nějaký pohyb. Jsou opravdu různí lidé, kteří třeba sport nemají rádi, a proto raději sedí doma a koukají se na televizi anebo odpočívají. Nicméně ale taky mohu říct, že například práce na zahrádce je taky dobrý sport. A to není takový sport, který by vám uznali na olympijských hrách, ale i pohyb na zahrádce je velká práce a pohybová aktivita. A vy se asi ptáte, jak já to mohu vědět. Řeknu vám to. Já totiž bydlím na vesnici.

Na kole jezdím velmi často.

A máme opravdu obrovskou zahradu, kde mám dost záhonků, které jsou opravdu velké. Takže si myslím, že je opravdu plno práce. Abych pravdu řekla tak musím říct, že zahradničení je opravdu náročný sport a ne takový, jak si myslíte. Ale je to tak, protože mi kdysi někdo řekl, že každý pohyb se počítá a já si myslím, že je to dobře.

Pro děti je sport důležitý.

Pohyb a sport je pro člověka naprosto přirozený a je třeba ho rozvíjet. Nicméně ale dělám taky gymnastiku. S gymnastikou jsem začala v devíti letech na základní škole. A musím říct, že jako pro dítě to bylo opravdu perfektní výběr sportu.  Sport mě vždycky zajímal a bavil mě. A i když mám syna, tak jsem s gymnastikou a sportem nesekla. Stále dělám gymnastiku a do toho ještě jezdím na kole. A musím říct, že já osobně bych se bez sportu už asi neobešla. Každý den musím dělat nějakou pohybovou aktivitu, abych byla klidná. Taky bych chtěla doporučit, aby rodiče své děti alespoň trochu motivovali k nějakému sportu, nějaké pohybové aktivitě. Myslím, že děti potřebují naše motivace a třeba jim to potom i lépe pomůže v rozhodování, co dítko bude chtít dělat. Jestli třeba sportovat nebo zpívat. Tady záleží opravdu jen na dítěti a jeho schopnostech.