Zábavu vnímáme každý jiným způsobem. Můžeme ji definovat jako něco příjemného, co nás vytáhne ze stereotypního života. Je to vypnutí, radost a odpočinek. Nikdo z nás, nechce trávit den jen tím, že budeme chodit do školy, učit se, chodit do práce, a plnit každodenní povinnosti. Všichni k životu potřebujeme určitou formu zábavy.

friends-4504650_960_720

Máte volno, a nemáte co dělat? Nic Vás nebaví, a jste znechuceni. Hlavou Vám běží myšlenka, co budu dělat? Určitě je super se válet v posteli, ale po krátké době, bychom se začali nudit. Váš den, může začít procházkou, ale celý den se rozhodně procházet nebudete. No určitě pro mě, by to úplně zábava nebyla. Nudu můžu zahnat tím, že vyhledám přátelé. S nimi je pokaždé legrace. Pokud máte určitý okruh blízkých, kteří jsou pro každou srandu, nebo špatnost, pak je to právě to, co potřebujete. Důležité je, aby byla zábava, kterou může být i to, že si jen tak s přáteli zablbnete. Máme možnosti společenských her a sportů. Zajděte si na plovárnu, nebo na lyžovačku. Udělejte si výlet, na neurčité místo, kde Vás napadne spontánní činnost. 

festival-3466251_960_720

Jeli libo rozhýbat naše tělo? 18+

Tohle se dá pojmout široce. Asi jako první Vás napadne, že jde nejspíš o sex. No dá se říct, že je to také určitá forma zábavy, u které si protáhneme tělo. Ale měla jsem konkrétně na mysli, zajít si třeba zatrsat. Co takhle vyrazit na pořádnou párty, která se zdá být nekonečnou?  Hudba hraje tak nahlas, že ostatním stojí vlasy na hlavě, i když žádné třeba nemají. Všude blikají světýlka, že nevidíme ani na cestu. Naše boky se vlní tak, že nejdou zastavit. Alkohol, limo/pivo teče proudem. A k tomu ještě přidáme pár vtipných kousků, které právě předvádějí vaši přátelé svými činy, nebo zajímavými pohyby.  I tohle je zábava. 

DO ZÁBAVY SE NENUTÍME, UŽÍVÁME SI JI. PŘEJEME SI, ABY NIKDY NESKONČILA.