Každý z nás určitě zažil okamžik, kdy nutně potřebuje svůj automobil, ale ten se zrovna rozbil. V takovém případě se můžete obrátit na přátelé, či rodinu, nebo využít půjčovnu dodávek Praha, která je známá v celém širokém okolí.

Pronájem (3)

Tato půjčovna má dlouholeté zkušenosti ohledně půjčování vozů a zajistí Vám takový vůz, který zrovna potřebujete. Na výběr budete mít z mnoha vozů a to od malých až po velké tranzity. Mezi takové vozy patří Peugeot Tranzit, Ford Tranzit, či Jumper. Půjčovna se specializuje na pronájem francouzských vozů a vždy dbá na to, aby byly vozy v perfektním stavu.

Při půjčení vozu se můžete těšit na služby, které jsou k vozu poskytovány. Těšit se můžete na neomezené kilometry, na dálniční známku pro Českou a Slovenskou republiku a prémiovou asistenční službu. Dále Vám firma nabídne zvýhodněné víkendové sazby, či možnost přistavení vozidla až k Vašemu domu. Samozřejmostí je pojištění auta v ceně a možnost jízd po celé Evropské Unii. Při řešení problému se okamžitě můžete dovolat na 24 hodinovou podporu, která Vám vždy poradí a pomůže ohledně Vašeho problému. Mezi další základní věci patří pravidelný servis všech vozů a také naprostá čistota v automobilech. Dále si k vozu můžete zapůjčit rudl na převoz těžkých a velkých břemen a pro neznalce okolí také navigace. Po každém vrácení probíhá kontrola vozu, aby nedošlo k nějaké poruše. Půjčit vůz si také můžete, i když není otevřeno, musíte se však dohodnout předem.

Pronájem (4)

Všechny vozy s této půjčovny můžete navíc řídit s řidičským průkazem B a většina vozů je vybavena tažným zařízením. Dále se můžete na webových stránkách podívat na podrobné informace o každém vozu. Mezi takové informace patří rozměry auta, ceník, který je podrobně rozepsaný již od jedné hodiny pronájmu a také vybavení automobilu.

Pokud se Vám tedy porouchá automobil, tak neváhejte a vsaďte na pronájem.